Pressbilder

Här hittar du pressbilder på kommunstyrelsens ordförande, kommunchefen samt den centrala ledningsgruppen. Bilderna är fria att använda i press- och mediesammanhang.

Behöver du bild på någon annan politiker eller tjänsteman är du välkommen att höra av dig till kommunikatören.

Kommunstyrelens ordförande
Bengt Germundsson
bengt.germundsson@markaryd.se

Kommunchef
Svante Melander
svante.melander@markaryd.se

Bengt Göran Söderlind

Näringslivschef
Bengt Göran Söderlind
bengt-goran.soderlind@markaryd.se

Annika Borling

Ekonomichef
Annika Borling
annika.borling@markaryd.se

Göran Elgmark

Personalchef
Göran Elgmark
goran.elgmark@markaryd.se

Margareta Persson Larsson

Kanslichef
Margareta Persson Larsson
margareta.persson-larsson@markaryd.se

Lennart Hägelmark

Teknisk chef
Lennart Hägelmark
lennart.hagelmark@markaryd.se

johan rutgersmark

Socialchef
Johan Rutgersmark
johan.rutgersmark@markaryd.se

Lars Ola Olsson

Utbildningschef
Lars-Ola Olsson
lars-ola.olsson@markaryd.se

Förvaltningschef
Arbetsmarknads- och integrationsförvaltningen

Elisabeth Fock

elisabeth.fock@markaryd.se

Andra språk/Other Languages

Kontaktperson



Kommunikatör
Evelina Jahnsén
0433-72107
Sida skapad 2016-11-07
av Evelina Jahnsén
Senast uppdaterad 2018-01-09