Personal Centrala elevhälsan

Maria Gustavsson
Stöd- och utvecklingschef
0433-72004
maria.gustavsson@markaryd.se

Pia Ek
Specialpedagog
072-1950821
pia.ek@markaryd.se

Rose-Marie Israelsson
Specialpedagog
0721-950823
rose-marie.israelsson@markaryd.se

Linda Svensson
Specialpedagog
Strömsnässkolan


Carina Winkvist

Specialpedagog
Markaryds skola & Traryds skola
0433-73846


Bengt Svensson

IKT-pedagog Norr
0433-73836
bengt.svensson@markaryd.se


Henrik Nilsson

IKT-pedagog Söder
0433-73835
henrik.nilsson@markaryd.se


Natalja Jönsson Jancen

Samordnare nyanlända
0709530549
natalja.jonsson-jancen@markaryd.se

Hawra Al-Obaidi
Ass. Samordnare nyanlända 
0708138552
hawra.al-obaidi@markaryd.se

Magnus Brandt
Skolläkare
Grundskola/KCM

Ewa Wessberg
Specialpedagog
Inriktning:
förskola
070-5509705
ewa.wessberg@markaryd.se


Malin Larsson
Kurator
grundskola,
KCM och Markaryds skola
070-3229555
malin.larsson2@markaryd.se

Madlen Sandström
Kurator
grundskola
Traryds skola och Strömsnässkolan
0433-72265
madlen.sandstrom@markaryd.se


Elin Hjort
Kurator
grundskola
Markaryds skola och Timsfors skola
073-3058269
elin.hjort@markaryd.se

Frida Petersen
Logoped
0433-72258
frida.petersen@markaryd.se

Linda Persson
Skolsköterska
grundskola
0433-72266
linda.persson2@markaryd.se


Roma Lund
Skolsköterska
grundskola, KCM
KCM och Markaryds skola 7-9
0433-72165
roma.lund@markaryd.se

Gunilla Stahm
Skolsköterska
grundskola
Markaryds skola och Timsfors skola
0433-72191
gunilla.stahm@markaryd.se

Ann-Charlotte Olsson
Socionom
0708-138533
ann-charlotte.olsson@markaryd.se

Andra språk/Other Languages

Sida skapad 2011-10-14
av Maritha Karlsson
Senast uppdaterad 2018-09-06