Välkommen till föräldrarådet

Föräldrarådet består av representanter från varje avdelning.

Strutsen
Ordinarie: Heidi Lydig 073-822 71 45 novanhugo@gmail.com

Ekorren
Ordinarie: Jenny Karlsson 073-391 90 30 jenny_karlsson801@hotmail.com
Ersättare: Helmut Berger

Hägern
Ordinarie: Therese Lagerqvist 073-326 70 92 lagerqvist.therese@spray.se
Ersättare: Elina Svensk

Småttarna
Ordförande: Sara Nilsson 070-362 80 27 saranilsson82@hotmail.com
Ersättare: Erika Gammelskog 070-027 47 26  erika.gammelskog@yahoo.com

Vätten
Ordinarie: Rebecca Bexell 070-295 60 50 troll_bebi@hotmail.com
Ersättare: Vicky Fyhrlund 070-568 99 63 vicky.e.f@hotmail.com

Trollet

Ersättare: Ida Regebro 070-248 12 48 idaregebro@hotmail.com
Ersättare: Lina Åberg 070-688 54 80 skotermatta@hotmail.com

Lönneberga:
Ordinarie:
Ersättare:

Junibacken
Ordinarie: Marco Espejo 073-366 23 30 marco.espejo@hotmail.com


Lindblomman
Ordinarie: Veronica Sahlberg 073-997 50 81 veronica_sahlberg@hotmail.com

Personalrepresentant är förskolechef Anna Salomonsson.

Tel 0433-72290

E-post: anna.salomonsson@markaryd.se
 

Andra språk/Other Languages

Sida skapad 2010-12-14
av Markaryds kommun
Senast uppdaterad 2017-11-13