Välkommen till föräldrarådet

Föräldrarådet består av representanter från varje avdelning.

Strutsen
Ordinarie: Heidi Lydig 073-822 71 45 novanhugo@gmail.com
Ersättare: Ida Svantesson idasvantesson91@gmail.com

Ekorren
Ordinarie: Jenny Karlsson 073-391 90 30 jenny_karlsson801@hotmail.com
Ersättare: Hellmut Berger hellmutberger@icloud.com

Hägern
Ordinarie:
Ersättare:

Småttarna
Ordinarie: Sara Nilsson 070-362 80 27 saranilsson82@hotmail.com
Ersättare: Erika Gammelskog 070-027 47 26  erika.gammelskog@yahoo.com

Vätten
Ordinarie: Rebecca Bexell 070-295 60 50 troll_bebi@hotmail.com
Ersättare: Vicky Fyhrlund 070-568 99 63 vicky.e.f@hotmail.com

Trollet
Ordinarie: Ida Regebro 070-248 12 48 idaregebro@hotmail.com
Ersättare: Lina Åberg 070-688 54 80 skotermatta@hotmail.com

Lönneberga:
Ordinarie: Emad Edin Alajwa 079-313 33 30 emadalajwah@gmail.com
Ersättare: Samah Alajwa 076-446 15 66 emadalajwah@gmail.com

Knoppen:
Ordförande:
Florentina Brixhed 072-206 95 53 florentina@elit-teknik.se
Ersättare: Monika Svensson 076-347 37 42 monika-svensson@live.se

Kolibrin: Vakant

Junibacken
Ordinarie: Marco Espejo 073-366 23 30 marco.espejo@hotmail.com
Ersättare: Emma Ahlqvist 070-663 50 66 emma.ahlqvist@almhult.se

Lindblomman
Ordinarie: Veronica Sahlberg 073-997 50 81 veronica_sahlberg@hotmail.com
Ersättare: Anita Tykesson

Personalrepresentant är ledningsresurs Gunilla Segemalm

Tel: 076-866 94 23

E-post: gunilla.segemalm@markaryd.se
 

Andra språk/Other Languages

Sida skapad 2010-12-14
av Markaryds kommun
Senast uppdaterad 2018-05-23