Kommun och politik

Avgifter och taxor

Vissa delar av den kommunala servicen är avgiftsbelagd, det är sådana saker som vatten & avlopp, renhållning, samt vissa avgifter inom äldrevård och barnomsorg. (använd gärna sökfunktionen i dokumenten för att enklare hitta det ni söker)

För att ta del av Taxor och Avgifter för 2021 gå till Styrande Dokument
Skriv ut
Senast uppdaterad: 30 september 2021 13:45
Sidansvarig: Lina van der Putten

Kontakt

Eva Braunstein

Ekonomisekreterare

eva.braunstein@markaryd.se
043372180

Sara Ekelund

Ekonomiassistent

sara.ekelund@markaryd.se
043372015

Josefin Hansson

Ekonomiassistent

josefin.hansson@markaryd.se
043372035

Johanna Lindberg

Löneassistent

johanna.lindberg@markaryd.se
043372026

Linda Andersson

Handläggare

linda.andersson@markaryd.se
043372073

Helena Olofsson

Avgiftshandläggare

helena.olofsson@markaryd.se
043374112